nagrana Lekcja z behawiorystą
z serii Psie Rewolucje

50 zł 

19,99 zł

opis odcinka


Opiekunowie Zoji zgłosili się do Magdaleny Łęczyckiej-Mrzygłód w celu rozwiązania problemu z niepożądanymi zachowaniami pupila. Jak przyznają, z początku obawiali się, że agresywne zachowanie, jakie przejawiała Zoja, może doprowadzić do tragedii. Mijanie ich podczas spacerów było niemałym wyzwaniem. Zoja szczekała, szarpała się i wyrywała do innych psów. Ciężko było nad tym zapanować!

plan lekcji


agresja suczki rasy BOS do mijanych psów; 

praca behawiorysty (pierwsze spotkanie z opiekunami): rezygnacja, dystans, praca ciałem, prawidłowa zabawa, ciekawy sposób nagradzania, wyluzowywanie psa, praca nad rezygnacją a zasłanianie bodźca, i inne narzędzia;

rokowania, tłumaczenie procesu, wsparcie opiekunów. 

nagrana Lekcja z behawiorystą
z serii Psie Rewolucje

50 zł 

19,99 zł

CZYM SĄ sERIE
PSIE REWOLUCJE?


Psie Rewolucje - to seria Case Studies w formacie lekcji video z opisem konkretnych przypadków naszych podopiecznych.

Magda Łęczycka przeprowadza konsultacje z psimi opiekunami, pomaga im zrozumieć swoje psy oraz daje konkretne rady i narzędzia w celu rozwiązania problematycznych zachowań.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu pracy z psami, Magda pomaga psim opiekunom zbudować lepszą relację z ich ulubieńcami.

nagrana Lekcja z behawiorystą
z serii Psie Rewolucje

50 zł 

19,99 zł

FORMAT CASE STUDY

Czyli nauka poprzez analizę konkretnej sytuacji. Reagowanie i dawanie wskazówek w realnych sytuacjach - na spacerze, przy mijaniu się z psami itd.

MNÓSTWO PRAKTYCZNYCH
WSKAZÓWEK

Demonstracja prawidłowych reakcji przez prowadzącą w różnych sytuacjach problematycznych.
Lekcja trwa około 50 min.

DOSTĘP NA ZAWSZE

Odbierając dostęp do lekcji, masz do niej wgląd na zawsze, bez żadnych ograniczeń.


nagrana Lekcja z behawiorystą
z serii Psie Rewolucje

50 zł 

19,99 zł

o prowadzącej 


Magda Łęczycka: "Od 15 lat zawodowo zajmuję się szkoleniem psów oraz przygotowywaniem ich do zawodów i egzaminów. Cieszą się one ogromnym zainteresowaniem i popularnością w kraju, jak i za granicą. 

Chętnie dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem, stąd powstał pomysł na stworzenie serii lekcji Psie Rewolucje dla wszystkich opiekunów psów, którzy chcą zwiększyć swoją wiedzę.

nagrana Lekcja z behawiorystą
z serii Psie Rewolucje

50 zł 

19,99 zł

© Ogarnij-go.pl 2022. Wszystkie prawa.

ODBIERZ DOSTĘP DO ODCINKA
PSICH REWOLUCJI

Uzupełnij pola poniżej:

Przetwarzamy Twoje dane osobowe zgodnie z naszą Polityką prywatności. Możesz wycofać swoją zgodę w dowolnym momencie, klikając link rezygnacji z subskrypcji na dole każdej z naszych wiadomości e-mail.

Close